חזון

רבי טרפון אומר: היום קצר והמלאכה מרובה... לא עליך המלאכה לגמור, ולא אתה בן חורין לבטל ממנה.

(מסכת אבות, פרק ב' משנה ט"ו)

אנו BNADIV מאמינים באדם, ביכולתו ומחויבותו לקדם את הקהילה הסובבת אותו. אנו שואפים ליצירת קהילה ישראלית, בה כל פרט תורם את גרעין מומחיותו ויכולתו למען הצלחת הקהילה כולה. אנו מאמינים, שכפי המתואר במשפט ממסכת אבות, על כל אדם מוטלת האחריות על קהילתו, אך האחריות מתחלקת בין כלל החברים בקהילה, כל אחד תורם את חלקו להצלחת הכלל.

עקרונות וערכים מובילים

  • הצלחה - כחלק מהעולם המודרני, המאדיר את ערך התחרות וחירות הפרט, אנו רואים לנכון לחזק את ערך הערבות ההדדית וראיית האחר. אנו מאמינים שעל האדם הפרטי להיות מסוגל להביט לצדדיו, לתרום ממומחיותו לכלל ולחזק בעזרת כך את קהילתו. אחריותו של הפרט על הקהילה, תייצר מעגל של עשייה משותפת למען הצלחת הקהילה.

  • ערבות הדדית - אנו מאמינים ביצירת קהילה השואפת להצלחה. אנו מאמינים שמתוך תחושת ההצלחה של הפרט, העמקה שלו בגרעין מומחיותו ובהצלחותיו, כך תרומתו לקהילה תהיה גדולה יותר. סך ההצלחות הפרטיות, הבאות לידי ביטוי בקהילה מגובשת, גדול בכל הצלחה נקודתית, גדולה ככל שתהיה.

  • מצוינות - אנו שואפים לקדם קהילה, בה כל פרט שואף להיות מצוין בתחומו. על פי תפישת עולמנו, החיבור בין הפרטים בקהילה, יוכל להתקיים כאשר כולם ישאפו להיות מצוינים בתחומם.

ליאור עילם

יזם סדרתי. מאמין שיזמות יכולה לשנות לטובה את העולם


אורן טוקר

אורן טוקר, מייסד, 20 שנה בפיתוח וקידום עסקים קטנים ובינוניים. בעל חברת אימון ותיווך.

עמיחי צור

מעל 10 שנים בתחום העמותות, איש חינוך, מנחה קבוצות ומורה לפילוסופיהמאמין שאמנות, שירה, פילוסופיה והגות יכולים לשנות את פני החברה ולקדמה לצדק חברתי ותיקון עולם.


אסף שטרן

בעלים ומנכ"ל של חברת קומסטאר, היוצרים של מערכת 'שלח מסר' לשיווק באינטרנט ואת מערכת קורסים אונליין מתקדמת שגרמה לכל מערכות הדיוור בעולם להזיל ריר


קטי שטרן

אורי אבישר

יזם טכנולוגי. מאמין בחדי קרן וחובב פחזניות


תרום את המוצר/שירות שלך עכשיו!

התחל את הפרויקט שלך עכשיו!

צור איתנו קשר

חשוב לנו הצלחת התרומות לעמותות,
חשוב לנו הצלחת העסקים הנפלאים,
חשוב לנו שהלקוחות יהיו מרוצים,
נשמח לעזור לכם בכל ענין,
בהערכה רבה ובאהבה,
צוות בינדיב

  • ראשון - חמישי: 10:00 - 18:00
  • שישי: 10:00 - 14:00
  • שבת: סגור
נְגִישׁוּת

צבעים

סטיילינג קישורים

גודל טקסט